ANT-MAG-B66-RPS BASE MAGN 66MM 13.1' CBL RP-SMA
Mfr Part #:
ANT-MAG-B66-RPS
Description:
BASE MAGN 66MM 13.1' CBL RP-SMA
Stock on Request
ANT-MAG-B66-RPS Specifications Quick View
For Use With
ANT-MAG-B66-RPS Description
Short technical summary and product information.
ANT-MAG-B66-RPS Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
ANT-MAG-B66-RPS Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
ANT-MAG-B85-RPS
ANT-MAG-B85-RPS
Linx Technologies Inc.
BASE MAGN 85MM 13.1' CBL RP-SMA
View Part
ANT-MAG-B50-RPS
ANT-MAG-B50-RPS
BASE MAGN 50MM 13.1' CBL RP-SMA