ANT-MAG-B50-RPS BASE MAGN 50MM 13.1' CBL RP-SMA
Mfr Part #:
ANT-MAG-B50-RPS
Mfr Name: Linx Technologies Inc.
Linx Technologies Inc.
Description:
BASE MAGN 50MM 13.1' CBL RP-SMA
Stock on Request
ANT-MAG-B50-RPS Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Accessory Type
For Use With
ANT-MAG-B50-RPS Description
Short technical summary and product information.
ANT-MAG-B50-RPS Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
ANT-MAG-B50-RPS Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
ANT-MAG-B85-RPS
ANT-MAG-B85-RPS
Linx Technologies Inc.
BASE MAGN 85MM 13.1' CBL RP-SMA
View Part
ANT-MAG-B66-RPS
ANT-MAG-B66-RPS
BASE MAGN 66MM 13.1' CBL RP-SMA