RF240A4JCCE CONN 2.4 J FLNG MNT 4HOLE
Mfr Part #:
RF240A4JCCE
Stock on Request
RF240A4JCCE Specifications Quick View
Shield Termination
RF240A4JCCE Description
Short technical summary and product information.
CONN 2.4 J FLNG MNT 4HOLE
RF240A4JCCE Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
RF240A4JCCE Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
RF240A2JEGA
RF240A2JEGA
View Part
RF240A4JCCA
RF240A4JCCA
Rosenberger
2.40MM VERTICAL JACK PCB 26.5GHZ
SV Microwave, Inc.
CONN 2.4MM JACK 50 OHM COMPRESS