RF240A4JCCA CONN 2.4 J FLNG MNT 4HOLE
Mfr Part #:
RF240A4JCCA
Stock on Request
RF240A4JCCA Specifications Quick View
Shield Termination
RF240A4JCCA Description
Short technical summary and product information.
CONN 2.4 J FLNG MNT 4HOLE
RF240A4JCCA Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
RF240A4JCCA Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
RF240A2JEGA
RF240A2JEGA
Rosenberger
2.40MM VERTICAL JACK PCB 26.5GHZ
SV Microwave, Inc.
CONN 2.4MM JACK 50 OHM COMPRESS