RB068LAM100TR DIODE SCHOTTKY 100V 2A PMDTM
Mfr Part #:
RB068LAM100TR
Description:
DIODE SCHOTTKY 100V 2A PMDTM
Stock on Request
RB068LAM100TR Specifications Quick View
Voltage
RB068LAM100TR Description
Short technical summary and product information.
DIODE SCHOTTKY 100V 2A PMDTM
RB068LAM100TR Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
RB068LAM100TR Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
RB068LAM150TR
RB068LAM150TR
ROHM Semiconductor
DIODE SCHOTTKY 150V 2A PMDTM
View Part
RB068LAM100TFTR
RB068LAM100TFTR
DIODE SCHOTTKY 100V 2A PMDTM