NLCV32T-221K-PF FIXED IND 220UH 80MA 10.92OHM SM
Mfr Part #:
NLCV32T-221K-PF
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 220UH 80MA 10.92OHM SM
Total Stock: 64 pcs
NLCV32T-221K-PF Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
64 pcs
64 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NLCV32T-221K-PF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLCV32T-221K-PF Description
Short technical summary and product information.
NLCV32T-221K-PF Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
NLCV32T-221K-PF Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
NLCV32T-221K-EF
NLCV32T-221K-EF
TDK Corporation