NLCV32T-221K-EF FIXED IND 220UH 80MA 10.92OHM SM
Mfr Part #:
NLCV32T-221K-EF
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 220UH 80MA 10.92OHM SM
Total Stock: 2,053 pcs
NLCV32T-221K-EF Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
398 pcs
398 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:33:52 On Request On Request
1,655 pcs
1655 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NLCV32T-221K-EF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLCV32T-221K-EF Description
Short technical summary and product information.
NLCV32T-221K-EF Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
NLCV32T-221K-EF Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
NLCV32T-221K-PF
NLCV32T-221K-PF
TDK Corporation