FSP-24A-10 CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 4"
Mfr Part #:
FSP-24A-10
Description:
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 4"
Stock on Request
FSP-24A-10 Specifications Quick View
Termination Style
FSP-24A-10 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 4"
FSP-24A-10 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FSP-24A-10 Alternate Parts
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 1.1"
View Part
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 1.5"
View Part
FSK-22A-10
FSK-22A-10
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2"
FSK-22.5A-10
FSK-22.5A-10
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2.5"