FSK-22A-10 CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2"
Mfr Part #:
FSK-22A-10
Description:
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2"
Stock on Request
FSK-22A-10 Specifications Quick View
Termination Style
FSK-22A-10 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2"
FSK-22A-10 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FSK-22A-10 Alternate Parts
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 1.1"
View Part
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 1.5"
View Part
FSK-22.5A-10
FSK-22.5A-10
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2.5"
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 1.9"