FSP-24.25A-9 CABLE FLXSTRP 9POS 2.54MM 4.25"
Mfr Part #:
FSP-24.25A-9
Description:
CABLE FLXSTRP 9POS 2.54MM 4.25"
Stock on Request
FSP-24.25A-9 Specifications Quick View
Termination Style
FSP-24.25A-9 Description
Short technical summary and product information.