FSK-24.8A-9 CABLE FLXSTRP 9POS 2.54MM 4.8"
Mfr Part #:
FSK-24.8A-9
Description:
CABLE FLXSTRP 9POS 2.54MM 4.8"
Stock on Request
FSK-24.8A-9 Specifications Quick View
Termination Style
FSK-24.8A-9 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 9POS 2.54MM 4.8"