FSK-21.5A-9 CABLE FLXSTRP 9POS 2.54MM 1.5"
Mfr Part #:
FSK-21.5A-9
Description:
CABLE FLXSTRP 9POS 2.54MM 1.5"
Stock on Request
FSK-21.5A-9 Specifications Quick View
Termination Style
FSK-21.5A-9 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 9POS 2.54MM 1.5"