5140-G233-J1M1-M6S0TN-50A CIR BRKR THRM 50A 200VAC 28VDC
Mfr Part #:
5140-G233-J1M1-M6S0TN-50A
Description:
CIR BRKR THRM 50A 200VAC 28VDC
Stock on Request
5140-G233-J1M1-M6S0TN-50A Specifications Quick View
Voltage Rating
5140-G233-J1M1-M6S0TN-50A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 50A 200VAC 28VDC