5140-G233-J3M1-M6S5TG-50A CIRC BRKR THRM
Mfr Part #:
5140-G233-J3M1-M6S5TG-50A
Available from 1 distributors
Description:
CIRC BRKR THRM
Total Stock: 9 pcs
5140-G233-J3M1-M6S5TG-50A Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
9 pcs
9 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
5140-G233-J3M1-M6S5TG-50A Specifications Quick View
Voltage Rating
5140-G233-J3M1-M6S5TG-50A Description
Short technical summary and product information.
CIRC BRKR THRM
5140-G233-J3M1-M6S5TG-50A Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
5140-G233-J3M1-M6S5TG-50A Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
5140-G132-J1M1-K5S0TN-50A
5140-G132-J1M1-K5S0TN-50A
E-T-A
CIR BRKR THRM 50A 200VAC 28VDC