5140-G133-J1M1-B5S0TN-50A CIR BRKR THRM 50A 200VAC 28VDC
Mfr Part #:
5140-G133-J1M1-B5S0TN-50A
Mfr Name: E-T-A
E-T-A
Description:
CIR BRKR THRM 50A 200VAC 28VDC
Stock on Request
5140-G133-J1M1-B5S0TN-50A Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Actuator Type
Breaker Type
Current Rating (Amps)
Illumination
Mounting Type
Number of Poles
Voltage Rating
5140-G133-J1M1-B5S0TN-50A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 50A 200VAC 28VDC