50KMB36-01B10N SWITCH ROTARY SCREWDRIVER SLOT S
Mfr Part #:
50KMB36-01B10N
Description:
SWITCH ROTARY SCREWDRIVER SLOT S
Stock on Request
50KMB36-01B10N Specifications Quick View
Voltage Rating
50KMB36-01B10N Description
Short technical summary and product information.
50KMB36-01B10N Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
50KMB36-01B10N Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
50MB36-01B10N
50MB36-01B10N
Grayhill Inc.
SWITCH ROTARY MILITARY, SCREWDRI
View Part
50BT36-01-1-10N-F
50BT36-01-1-10N-F
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V
View Part
50BS36-01-1-10N-F
50BS36-01-1-10N-F
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V
50B36-01-1-10N-F
50B36-01-1-10N-F
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V