5.0SMDJ13A/TR13 5.0SMDJ, DO-214AB, 13V, 21.5V, R
Mfr Part #:
5.0SMDJ13A/TR13
Description:
5.0SMDJ, DO-214AB, 13V, 21.5V, R
Stock on Request
5.0SMDJ13A/TR13 Specifications Quick View
Type
Unidirectional Channels
Voltage
5.0SMDJ13A/TR13 Description
Short technical summary and product information.
5.0SMDJ13A/TR13 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
5.0SMDJ13A/TR13 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
5.0SMCJ13A
5.0SMCJ13A
Good-Ark Semiconductor
TVS, UNI-DIR, 5000W, 13V, DO-214