XC32M4-25.000-F20JJDTK CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD
Mfr Part #:
XC32M4-25.000-F20JJDTK
Mfr Name: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description:
CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD
Stock on Request
XC32M4-25.000-F20JJDTK Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
XC32M4-25.000-F20JJDTK Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD
XC32M4-25.000-F20JJDTK Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
XC32M4-25.000-F20JJDTK Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
403I33E25M00000
403I33E25M00000
CTS-Frequency Controls
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
View Part
7M-25.000MAHK-T
7M-25.000MAHK-T
TXC Corporation
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD