403I33E25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Mfr Part #:
403I33E25M00000
Mfr Name: CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Stock on Request
403I33E25M00000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
403I33E25M00000 Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
403I33E25M00000 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
403I33E25M00000 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
7M-25.000MAHK-T
7M-25.000MAHK-T
TXC Corporation
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
View Part
XC32M4-25.000-F20JJDTK
XC32M4-25.000-F20JJDTK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD