X2Q3683KN1B0130120060ES0 X2 310VAC 68NF 10% P=10MM W13*H1
Mfr Part #:
X2Q3683KN1B0130120060ES0
Mfr Name: Songtian Electronics Co., Ltd
Songtian Electronics Co., Ltd
Description:
X2 310VAC 68NF 10% P=10MM W13*H1
Stock on Request
X2Q3683KN1B0130120060ES0 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Capacitance
Dielectric Material
Height
Lead Spacing
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Size
Termination
Tolerance
Voltage Rating
X2Q3683KN1B0130120060ES0 Description
Short technical summary and product information.