W51-A151A1-20 CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
W51-A151A1-20
Description:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Stock on Request
W51-A151A1-20 Specifications Quick View
Voltage Rating
W51-A151A1-20 Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
W51-A151A1-20 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
W51-A151A1-20 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
W51-A121B1-20
W51-A121B1-20
TE Connectivity
CIR BRKR THRM 20A 125VAC 50VDC