W51-A121B1-20 CIR BRKR THRM 20A 125VAC 50VDC
Mfr Part #:
W51-A121B1-20
Mfr Name: TE Connectivity
TE Connectivity
Description:
CIR BRKR THRM 20A 125VAC 50VDC
Stock on Request
W51-A121B1-20 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Actuator Type
Breaker Type
Current Rating (Amps)
Illumination
Mounting Type
Number of Poles
Voltage Rating
W51-A121B1-20 Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 20A 125VAC 50VDC