VLF4012AT-2R2M1R5 FIXED IND 2.2UH 1.5A 87 MOHM SMD
Mfr Part #:
VLF4012AT-2R2M1R5
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 2.2UH 1.5A 87 MOHM SMD
Total Stock: 2,400 pcs
VLF4012AT-2R2M1R5 Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
50 pcs
50 pcs On Request 1 On Request On Request NO DC On Request On Request
2,350 pcs
2350 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
VLF4012AT-2R2M1R5 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
VLF4012AT-2R2M1R5 Description
Short technical summary and product information.