VLF302510MT-1R0N FIXED IND 1UH 2.13A 40 MOHM SMD
Mfr Part #:
VLF302510MT-1R0N
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1UH 2.13A 40 MOHM SMD
Total Stock: 234 pcs
VLF302510MT-1R0N Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
234 pcs
234 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
VLF302510MT-1R0N Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
VLF302510MT-1R0N Description
Short technical summary and product information.