VLF10045T-680M1R6 FIXED IND 68UH 1.6A 182 MOHM SMD
Mfr Part #:
VLF10045T-680M1R6
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 68UH 1.6A 182 MOHM SMD
Total Stock: 375 pcs
VLF10045T-680M1R6 Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
100 pcs
100 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
275 pcs
275 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
VLF10045T-680M1R6 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
VLF10045T-680M1R6 Description
Short technical summary and product information.