VLC6045T-6R8M FIXED IND 6.8UH 3A 41 MOHM SMD
Mfr Part #:
VLC6045T-6R8M
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 6.8UH 3A 41 MOHM SMD
Total Stock: 620 pcs
VLC6045T-6R8M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
620 pcs
620 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
VLC6045T-6R8M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
VLC6045T-6R8M Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 6.8UH 3A 41 MOHM SMD