UF224S75 KIT CONVERTER DC-DC 75V SGL OUT
Mfr Part #:
UF224S75
Description:
KIT CONVERTER DC-DC 75V SGL OUT
Stock on Request
UF224S75 Specifications Quick View
For Use With
UF224S75 Description
Short technical summary and product information.
UF224S75 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
UF224S75 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
UF224S18
UF224S18
CUI Inc.
KIT CONVERTER DC-DC 18V SGL OUT
View Part
UF224S36
UF224S36
KIT CONVERTER DC-DC 36V SGL OUT