TFM201610ALM-1R0MTAA FIXED IND 1UH 3.1A 56 MOHM SMD
Mfr Part #:
TFM201610ALM-1R0MTAA
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1UH 3.1A 56 MOHM SMD
Total Stock: 1,191 pcs
TFM201610ALM-1R0MTAA Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
3 pcs
3 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,188 pcs
1188 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
TFM201610ALM-1R0MTAA Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
TFM201610ALM-1R0MTAA Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 3.1A 56 MOHM SMD