TF203J32K7680R CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Mfr Part #:
TF203J32K7680R
Mfr Name: CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Description:
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Stock on Request
TF203J32K7680R Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
TF203J32K7680R Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
TF203J32K7680R Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
TF203J32K7680R Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
9HT11-32.768KAZC-T
9HT11-32.768KAZC-T
TXC Corporation
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
View Part
QT2C-32.768KAZC-T
QT2C-32.768KAZC-T
QST
2.0X1.2 - 32.768KHZ 30PPM @25C 9
View Part
FTS
2.0x1.2 XTAL 30ppm 9pF