SRP4020TA-3R3M FIXED IND 3.3UH 3.5A 76 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRP4020TA-3R3M
Available from 4 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 3.3UH 3.5A 76 MOHM SMD
Total Stock: 3,562 pcs
SRP4020TA-3R3M Available from 4 distributors
Authorised
Non-Authorised
SRP4020TA-3R3M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
SRP4020TA-3R3M Description
Short technical summary and product information.