SRP1770TA-470M FIXED IND 47UH 8.7A 55 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRP1770TA-470M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 47UH 8.7A 55 MOHM SMD
Total Stock: 1,837 pcs
SRP1770TA-470M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,837 pcs
1837 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRP1770TA-470M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRP1770TA-470M Description
Short technical summary and product information.