SPM4015T-1R0M-LR FIXED IND 1UH 4.7A 33.6 MOHM SMD
Mfr Part #:
SPM4015T-1R0M-LR
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1UH 4.7A 33.6 MOHM SMD
Total Stock: 402 pcs
SPM4015T-1R0M-LR Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
402 pcs
402 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SPM4015T-1R0M-LR Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SPM4015T-1R0M-LR Description
Short technical summary and product information.