SPM3020T-4R7M-LR FIXED IND 4.7UH 1.9A 174.5 MOHM
Mfr Part #:
SPM3020T-4R7M-LR
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 4.7UH 1.9A 174.5 MOHM
Total Stock: 940 pcs
SPM3020T-4R7M-LR Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
468 pcs
468 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
472 pcs
472 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SPM3020T-4R7M-LR Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SPM3020T-4R7M-LR Description
Short technical summary and product information.