SM4006-CT DIODE GP 800V 1A MELF DO-213AB
Mfr Part #:
SM4006-CT
Description:
DIODE GP 800V 1A MELF DO-213AB
Stock on Request
SM4006-CT Specifications Quick View
Voltage
SM4006-CT Description
Short technical summary and product information.
DIODE GP 800V 1A MELF DO-213AB
SM4006-CT Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
SM4006-CT Alternate Parts
Diotec Semiconductor
DIODE GP 400V 1A MELF DO-213AB
View Part
DIODE GP 100V 1A MELF DO-213AB
View Part
DIODE GP 1KV 1A MELF DO-213AB
DComponents
DIODE GP 100V 1A MELF DO-213AB