SM4004-CT DIODE GP 400V 1A MELF DO-213AB
Mfr Part #:
SM4004-CT
Description:
DIODE GP 400V 1A MELF DO-213AB
Stock on Request
SM4004-CT Specifications Quick View
Voltage
SM4004-CT Description
Short technical summary and product information.
DIODE GP 400V 1A MELF DO-213AB
SM4004-CT Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
SM4004-CT Alternate Parts
Diotec Semiconductor
DIODE GP 400V 1A MELF DO-213AB
View Part
DComponents
DIODE GP 100V 1A MELF DO-213AB
View Part
SM4007-CT
SM4007-CT
DIODE GP 1KV 1A MELF DO-213AB
DComponents
DIODE GP 1KV 1A MELF DO-213AB