SLF7045T-330MR82-PF FIXED IND 33UH 1.09A 115.2 MOHM
Mfr Part #:
SLF7045T-330MR82-PF
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 33UH 1.09A 115.2 MOHM
Total Stock: 1,344 pcs
SLF7045T-330MR82-PF Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
672 pcs
672 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
672 pcs
SLF7045T-330MR82-PF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SLF7045T-330MR82-PF Description
Short technical summary and product information.