SLF7032T-102MR13-2 FIXED IND 1MH 130MA 5.736OHM SMD
Mfr Part #:
SLF7032T-102MR13-2
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1MH 130MA 5.736OHM SMD
Total Stock: 1,000 pcs
SLF7032T-102MR13-2 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SLF7032T-102MR13-2 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SLF7032T-102MR13-2 Description
Short technical summary and product information.