SDE6603-1R0M FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
Mfr Part #:
SDE6603-1R0M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
SDE6603-1R0M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SDE6603-1R0M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SDE6603-1R0M Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD