S-1312D25-M5T1U3 IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Mfr Part #:
S-1312D25-M5T1U3
Description:
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Stock on Request
S-1312D25-M5T1U3 Specifications Quick View
Voltage Dropout (Max)
S-1312D25-M5T1U3 Description
Short technical summary and product information.
S-1312D25-M5T1U3 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
S-1312D25-M5T1U3 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
S-1312B27-M5T1U3
S-1312B27-M5T1U3
ABLIC Inc.
IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
View Part
S-1312B28-M5T1U3
S-1312B28-M5T1U3
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5