R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2 CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Mfr Part #:
R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2
Mfr Name: Raltron Electronics
Raltron Electronics
Description:
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Stock on Request
R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2 Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
E1SB32E007900E
E1SB32E007900E
Hosonic Electronic Co., Ltd
XTAL 2016 32MHZ,10PF