E1SB32E007900E XTAL 2016 32MHZ,10PF
Mfr Part #:
E1SB32E007900E
Mfr Name: Hosonic Electronic Co., Ltd
Hosonic Electronic Co., Ltd
Description:
XTAL 2016 32MHZ,10PF
Stock on Request
E1SB32E007900E Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
E1SB32E007900E Description
Short technical summary and product information.
XTAL 2016 32MHZ,10PF
E1SB32E007900E Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
E1SB32E007900E Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2
R2016-32.000-10-F-1010-TR-NS2
Raltron Electronics
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD