QT26V-65.536KAZF-T 2X6 - 65.536KHZ 30PPM @25C 12.5P
Mfr Part #:
QT26V-65.536KAZF-T
Mfr Name: QST
QST
Description:
2X6 - 65.536KHZ 30PPM @25C 12.5P
Stock on Request
QT26V-65.536KAZF-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
QT26V-65.536KAZF-T Description
Short technical summary and product information.
QT26V-65.536KAZF-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
QT26V-65.536KAZF-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
CFV-20665536AZFB
CFV-20665536AZFB
Citizen Finedevice Co Ltd
CRYSTAL 65.5360KHZ 12.5PF TH