PCMC135T-3R3MF FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD
Mfr Part #:
PCMC135T-3R3MF
Mfr Name: Susumu
Susumu
Description:
FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD
Stock on Request
PCMC135T-3R3MF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
PCMC135T-3R3MF Description
Short technical summary and product information.