NRS8030T100MJGJV FIXED IND 10UH 3A 42.9 MOHM SMD
Mfr Part #:
NRS8030T100MJGJV
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 10UH 3A 42.9 MOHM SMD
Total Stock: 523 pcs
NRS8030T100MJGJV Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
523 pcs
523 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
NRS8030T100MJGJV Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
NRS8030T100MJGJV Description
Short technical summary and product information.