NLV32T-8R2J-PF FIXED IND 8.2UH 170MA 2 OHM SMD
Mfr Part #:
NLV32T-8R2J-PF
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 8.2UH 170MA 2 OHM SMD
Total Stock: 2,620 pcs
NLV32T-8R2J-PF Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,310 pcs
1310 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,310 pcs
NLV32T-8R2J-PF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLV32T-8R2J-PF Description
Short technical summary and product information.
NLV32T-8R2J-PF Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
NLV32T-8R2J-PF Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
NLV32T-8R2J-EFD
NLV32T-8R2J-EFD
TDK Corporation
View Part
NLV32T-8R2J-EF
NLV32T-8R2J-EF