NLV25T-2R2J-PF FIXED IND 2.2UH 200MA 1.55OHM SM
Mfr Part #:
NLV25T-2R2J-PF
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 2.2UH 200MA 1.55OHM SM
Total Stock: 2,238 pcs
NLV25T-2R2J-PF Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
238 pcs
238 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:23:41 On Request On Request
NLV25T-2R2J-PF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLV25T-2R2J-PF Description
Short technical summary and product information.
NLV25T-2R2J-PF Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
NLV25T-2R2J-PF Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
NLV25T-2R2J-EF
NLV25T-2R2J-EF
TDK Corporation
View Part
NLV25T-2R2J-EFD
NLV25T-2R2J-EFD