NLCV32T-330K-PF FIXED IND 33UH 240MA 1.43OHM SMD
Mfr Part #:
NLCV32T-330K-PF
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 33UH 240MA 1.43OHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
NLCV32T-330K-PF Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:20:49 On Request On Request
NLCV32T-330K-PF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NLCV32T-330K-PF Description
Short technical summary and product information.
NLCV32T-330K-PF Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
NLCV32T-330K-PF Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
NLCV32T-330K-EF
NLCV32T-330K-EF
TDK Corporation