NL453232T-100J-PF FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD
Mfr Part #:
NL453232T-100J-PF
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD
Total Stock: 640 pcs
NL453232T-100J-PF Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
220 pcs
220 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:31:47 On Request On Request
420 pcs
420 pcs On Request 1 On Request On Request 0734 On Request On Request
NL453232T-100J-PF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
NL453232T-100J-PF Description
Short technical summary and product information.