MXT77FI32K768 CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
Mfr Part #:
MXT77FI32K768
Mfr Name: Meritek
Meritek
Description:
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
Stock on Request
MXT77FI32K768 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
MXT77FI32K768 Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
MXT77FI32K768 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
MXT77FI32K768 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
IL3R-HX5F7-32.768KHZ
IL3R-HX5F7-32.768KHZ
ILSI
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
View Part
FR07S4-32.768-N07LLDTK
FR07S4-32.768-N07LLDTK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD