IL3R-HX5F7-32.768KHZ CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Mfr Part #:
IL3R-HX5F7-32.768KHZ
Mfr Name: ILSI
ILSI
Description:
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Stock on Request
IL3R-HX5F7-32.768KHZ Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
IL3R-HX5F7-32.768KHZ Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
IL3R-HX5F7-32.768KHZ Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
IL3R-HX5F7-32.768KHZ Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
MXT77FI32K768
MXT77FI32K768
Meritek
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
View Part
FR07S4-32.768-N07LLDTK
FR07S4-32.768-N07LLDTK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD